Ventaglio

nożyczkiVentaglio są to unikatowe nożyczki, specjalna ich budowa i szlif pozwala na wykonanie cięć pionowych-vertykalnych. Pozwala to uzyskać lekkość we fryzurze. Ventaglio można zmniejszyć objętość włosów, bez ich unoszenia, wykorzystując ich naturalne ułożenie, od nasady po końce bez użycia degażówek i dzięki temu włosy nie puszą się. Technika doskonała dla kobiet, które chcą wycieniować długie włosy, nie skracając ich z długości :). Cięcie można wykonać zarówno na mokrych jak i suchych włosach, na długich i krótkich. Nożyczki te dają więcej możliwości fryzjerowi, pozwalają wykonać cięcie na kącie „zero“, co do tej pory było niemożliwe zwykłymi nożyczkami. Nożyczkami VENTAGLIO można wykonać zabieg mechaniczny, polegający na usunięciu zniszczonej łuski włosa bez potrzeby ich skracania. Po tym zabiegu włosy stają się gładsze i nabierają pięknego blasku.

ventNie możemy zmienić naturalnego ułożenia włosów, ale niewątpliwie dzięki tej metodzie możemy je ujarzmić, modelować, sprawić by były bardziej harmonijne.

Ventaglio zostały okrzyknięte rewolucją we fryzjerstwie.Mają zupełnie inny kształt i w odmienny sposób się ich używa. Idealna równowaga pomiędzy dłońmi, nożyczkami Ventaglio i włosami to sekret najlepszych stylistów, sekret, dzięki któremu osiąga się wspaniałe efekty. Perfekcyjne cięcie, pełne miękkości i naturalności fryzury, a przede wszystkim zadowolenie klienta, a to największy sukces.

Beata Potoczna