Salon fryzjerski Corte Del Sole – Ursynów i Kabaty

Partnerzy

AP Sweet Photography

kobietaAnna to spełniona kobieta, kochająca i kochana żona oraz matka 10-letniej Oliwki, 4-letniego Oskara i 5-miesięcznego Bruna. Macierzyństwo jest dla niej inspiracją oraz sensem życia. Jest urodzoną optymistką czerpiącą z życia garściami. Każdy moment wykorzystuje w 100%, zdobywając i odkrywając wszystko od nowa.

Takie podejście do otaczającej rzeczywistości pozwoliło jej poznać świat fotografii, obrazów, światła. Patrzy i wnikliwie obserwuje. Ma nieodpartą potrzebę dzielenia się z innymi tym, co ją spotkało.
Jej magiczny świat inspiracji i obrazów zamyka się w uwiecznianiu każdej wyjątkowej chwili, wydarzeń pełnych emocji, najważniejszych momentów z życia rodziny, cudów jakimi są dzieci oraz najmilszych chwil w dorosłym życiu i piękna w życiu każdej kobiety.

sweetphotographyUwielbia przekazywać miłość, którą obdarza to, co ją otacza i mocno wierzy, że dobro powróci i będzie najpiękniejszą rzeczą jaką może otrzymać.

Zapisane obrazy są tego najlepszym świadectwem.

Zapraszamy Was, zatem do świata fotografii pełnej miłości, ciepła i magicznych chwil.

Więcej informacji: http://apsweetphotography.com/

L’Oréal Professionnel

Logo-LP noir carre

Oferuje Kolekcje Koloryzacji inspirowane aktualnymi trendami oraz produkty stworzone na podstawie nowatorskich technologii. Połączenie innowacyjnych rozwiązań z profesjonalną wiedzą z zakresu koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów, pozwala na tworzenie oryginalnych, precyzyjnych upięć ślubnych oraz innych fryzur. L’Oréal Professionnel dokłada wszelkich starań, by nieustannie doskonalić jakość swoich produktów. W ofercie znajdują się produkty do koloryzacji, trwałej, pielęgnacji i stylizacji włosów oraz kosmetyki dedykowane mężczyznom.

 Więcej informacji: http://www.lorealprofessionnel.pl

Kérastase

kerastaseKérastase oferuje skuteczne formuły oraz indywidualne produkty dobierane do potrzeb klienta. Kosmetyki zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić unikalne doświadczenia pielęgnacyjne. Połączenie nowatorskiej technologii i idealnego samopoczucia. Chęć spełniania każdych wymagań i wychodzenia naprzeciw potrzebom klientów.

Więcej informacjihttp://www.kerastase.com

Moroccanoil

mo_profileProdukty Moroccanoil są zjawiskiem piękna, które może wszystko. Rozpoznawalne wśród czołowych stylistów, gwiazd oraz kobiet na całym świecie, jako niezbędny element przygotowania włosów do stylizacji, bez którego żadna kobieta nie może się obejść.

Doświadcz oryginalnej, nasyconej olejkami pielęgnacji włosów Moroccanoil.