Manicure i pedicure Warszawa

Salon Corte Del Sole w Warszawie

Zadbane, piękne dłonie i stopy to wizytówka każdej kobiety. Dynamiczne tempo życia sprawia, że często nie mamy czasu, by zrobić manicure, pedicure samodzielnie. Dlatego też warto skorzystać z profesjonalnych usług i cieszyć się efektami przez dłuższy czas.

Systematyczne zabiegi kosmetyczne pozwolą zachować jędrność skóry i jej młody wygląd. Odpowiednie odżywienie, nawilżenie delikatnej skóry dłoni nada jej miękkości i spowolni procesy starzenia, a pedicure i manicure wykonany przez profesjonalistę dłużej utrzyma się na naszych paznokciach i dodatkowo je wzmocni.

Manicure i pedicure hybrydowy

W naszym salonie fryzjerskim na Ursynowie wykonujemy manicure i pedicure różnymi metodami. Oprócz manicure klasycznego wykonujemy również, cieszący się dużym zainteresowaniem, manicure hybrydowy. Zastosowanie odpowiedniej emalii pozwala uzyskać naturalny i przede wszystkim długotrwały efekt. Zaletą stylizacji hybrydowej jest również mała inwazyjność.

Manicure japoński

Kolejnym zabiegiem, jaki wykonujemy w naszym salonie jest manicure japoński. Ma on zbawienny wpływ na płytkę paznokcia odżywiając ją, poprawiając jej kondycję i przyspieszając wzrost.

Cennik

Manicure :

Klasyczny …………….. 45 Pln  / bez malowania  /

                                         50 Pln / z malowaniem  /

                                         55 Pln / french /

 Hybrydowy…………… 80 Pln

 Japoński ……………… 50 Pln

 Parafina na dłonie …… 20 Pln

  

Pedicure:

 Klasyczny…………….. 80 Pln / bez malowania/

                                         90 Pln / z malowaniem/

                                         100 Pln / french /

 Hybrydowy………….. 120 Pln

  

Komplet  Hybrydowy    160 Pln